Regulace topení a zálohové čerpadlo

Zónová regulace topení termostat

Zónová regulace přináší úsporný a jednoduchý systém regulace topení. Umožňuje topit pouze v těch místnostech, kde to opravdu potřebujete. Díky snadnému nastavení a regulaci tak šetříte Vaše náklady na vytápění.

Tento systém je zkonstruován tak, aby po celý rok poskytoval příjemnou teplotu podle Vašich požadavků. Nastavení upravíte snadno pomocí jediného dotykového displeje.

budova podlahove topeni puzzle mapka

 

Základem zónové regulace je řídící jednotka, která umožňuje ovládání až šestnácti různých zón, které lze ovládat až třiceti šesti periferiemi. Základními prvky ovládání zón jsou pokojové termostaty, u kterých lze jednoduše naprogramovat týdenní topný režim, a které mají zároveň unikátní funkci ochrany proti zamrznutí a přehřátí objektu. Tuto informaci o nebezpečí lze včas odeslat na mobilní telefon majiteli. Pro použití v kancelářských objektech lze termostaty také uzamknout nebo omezit rozsah nastavitelné teploty. 

bytorez

Zálohové oběhové čerpadlo zálohové čerpadlo

Bezpečné a komfortní vytápění i při výpadku elektrické energie

Čerpadla JABLOTRON přelomově řeší problematické zálohování funkce klasických oběhových čerpadel!

Čerpadlo JABLOTRON je koncipováno jako primární čerpadlo v systému a nahrazuje standardní oběhová čerpadla. Je energeticky úsporné a při výpadku sítě běží přímo z akumulátoru a nevznikají tak žádné ztráty způsobené převodem napětí. Díky tomu může topný systém fungovat až 24 hodin bez elektřiny.

Image Image Image Image